Миколаївські спортсмени завоювали 15 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів, який проходив в Монтемор-у-Велью (на фото: Українські веслувальники-ветерани з нагородами чемпіонату Європи).
ПІДСУМКИ
В активі миколаївських ветеранів 11 золотих, 3 срібні і 1 бронзова нагороди.
По 4 золоті медалі завоювали Володимир САБАТОВ (категорія «65-69 років») і Микола ГУМЕНЮК («60-64»), у Руслани КАСЬКОВОЇ («50-54 роки») – 5 медалей (3 золоті, по одній срібній і бронзовій), а Сергій ГОРЕЄВ («70-74») – дві срібні нагороди.
Всього збірна України завоювала нагороди у 18-ти видах програми: 12 золотих, 4 срібні і 2 бронзові.
Як ми повідомляли, у лютому миколаївські веслувальники завоювали 13 медалей на Всесвітніх іграх майстрів (World Masters Games), які відбулися в Абу-Дабі.

Монтемор-у-Велью. Володимир САБАТОВ (зліва) і Микола ГУМЕНЮК - чотириразові чемпіони Європи серед ветеранів.
МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ
Байдарочник Володимир САБАТОВ став чемпіоном в одиночці на дистанціях 200 і 500 м (47,262 і 2.06,192 відповідно), в «двійці, 200 м» (із Сергієм Сидоренком) з результатом 46,671 секунди, а також в змішаній четвірці на дистанції 500 м (з Русланою КАСЬКОВОЮ, Тетяною Лічман і Сергієм Сидоренком) - 1.54,468.
Каноїст Микола ГУМЕНЮК завоював по дві золоті в одиночці (200 м - 49,721; 500 м – 2.13,372) і двійці з Михайлом Шевченком (200 м – 49,713; 500 м – 2.05,162).
Байдарочниця Руслана КАСЬКОВА, крім четвірки, стала чемпіонкою в двійці з Тетяною Лічман на дистанціях 200 і 500 м (48,579; 2.03,713 відповідно), а також завоювала дві нагороди в одиночці: срібло на 500-метрівці і бронзу на дистанції 200 м (2.12,539 і 51,583 відповідно)
Дві срібні медалі завоював байдарочник Сергій ГОРЄЄВ («70-74 роки») – в одиночці, на дистанціях 200 і 500 м (53,851 і 2.21,979 відповідно).

Пресслужба ФВМО





