Миколаївський веслувальник Володимир КОВРИГА двічі увійшов в топ-5 на чемпіонаті Європи з марафону, який проходив в хорватському місті Славонській Брод.

ПІДСУМКИ

20-річний каноїст Володимир КОВРИГА (22.05.2003, ЦОП, КДЮСШ «Атлант», тренери - Вадим ЛАВРИНЕЦЬ, Ольга ЦОМПЕЛЬ) став 4-м у в найсильнішій віковій категорії у змаганнях двійок разом зі Станіславом Ляховським із Вінниці, здолавши 22,6 км з 5-ма перебіжками за 1 годину 51 хвилину і 05,39 секунди, а в одиночці в категорії «молодь» став 5-м на дистанції 19 км (1:42.01,07).

4-е місце на чемпіонаті Європи – найвище досягнення в кар’єрі Володимира КОВРИГИ.

Euromarathon site 07

ЗА ЧЕСТЬ МИКОЛАЇВЩИНИ

Також честь Миколаївської області на цих змаганнях захищали байдарочники Олександр ГАРЦЕВ (08.08.2004, ЦОП, СДЮСШОР з веслувальних видів спорту, МФКФК, тренери – Галина ЗАТУЛИВІТЕР, Максим ДМИТРІЄВ), Артем ХИЖНЯК (03.03.2003, СДЮСШОР з веслувальних видів спорту, тренери – Галина ЗАТУЛИВІТЕР, Максим ДМИТРІЄВ) і Максим ВОЙЧУК (20.01.2005, СДЮСШОР з веслувальних видів спорту, МФКФК, тренери – Ольга ЦОМПЕЛЬ).

Олександр з Артемом стали 11-ми у змаганнях «дорослих» двійок на дистанції 22,6 км, а Максим – 18-м у змаганнях юніорів на такий же дистанції.

Euromarathon site 09

ЗБІРНА УКРАЇНИ

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 3 медалі, 2 з яких золоті в активі Людмили БАБАК із Енергодару (3,4 км і 15,4 км). Срібло в активі ще однієї каноїстки Олени ЦИГАНКОВОЇ – на короткій дистанції.

У Людмили в активі вже 8 золотих медалей чемпіонату Європи, у Олени – це перша медаль.