Збірна Миколаївської області завоювала 57 медалей за підсумками чемпіонатів України і великих міжнародних змагань за підсумками 2023-го року.

ПІДСУМКИ РОКУ

Упродовж 2023-го року веслувальники Миколаївської області взяли участь в 5-ти національних змаганнях (Кубку України, чемпіонаті України серед юнаків, юніорів і молоді, з марафону, а також особистому чемпіонаті України) і 4-х міжнародних стартах (чемпіонаті світу і Європи серед юніорів, чемпіонаті Європи з марафону, а також «Olympic Hopes»)

За підсумками 2023-го року спортсмени Миколаївської області завоювали на всеукраїнських змаганнях 57 медалей (20 золотих, 16 срібних, 21 бронзова). Всього медалістом став 21 спортсмен.

Найбільш успішно виступили (топ-5, перший критерій - золоті медалі):

1. Оксана ЦОМПЕЛЬ (байдарка, юніорки, ЦОП, КДЮСШ «Атлант», МФКФК, тренер – Ольга ЦОМПЕЛЬ) - 12 медалей (6-4-2)

2. Катерина ГОНЧАР (байдарка, юніорки, ЦОП, КДЮСШ «Олімп», тренери – Наталія ЛЕВЧЕНКО, Сергій ЛЕВЧЕНКО, Віталій ЦУРКАН) – 4 (4-0-0)

3. Давид ЛУПІН (байдарка, юніори, ЦОП, Баштанська ДЮСШ, МФКФК тренери – Ірина СІМОНОВА, Олександр ВАСЮНЬКІН) – 6 (3-1-2)

ukr champ u23 03

4. Максим ПОДШИВАЛОВ (байдарка, юніори, ЦОП, МОККДЮСШ 1, МФКФК, тренери – Ірина СІМОНОВА, Сергій МОТОРНИЙ) – 6 (2-1-3)

5. Володимир КОВРИГА (КДЮСШ «Атлант», тренери - Вадим ЛАВРИНЕЦЬ, Ольга ЦОМПЕЛЬ) – 2 (2-0-1)

НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

Найбільш успішним змаганням національного масштабу (чемпіонати і Кубок) став чемпіонат України серед молоді і юніорів, де спортсмени Миколаївської області завоювали 26 медалей (9 золотих, 10 срібних, 7 бронзових).

МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ

Миколаївські веслувальники взяли участь в чотирьох міжнародних змаганнях

На чемпіонаті Європи серед юніорів Оксана ЦОМПЕЛЬ і Катерина ГОНЧАР посіли 8-е місце, на чемпіонаті світу серед юніорів – 7-е місце, обидва рази в байдарці-четвірці.

На великих юнацьких змаганнях «Olympic Hopes», які відбулися в Познані з 7 по 10 вересня, Оксана ЦОМПЕЛЬ завоювала бронзову медаль».

Ще на одному міжнародному старті – на чемпіонаті Європи з марафону – миколаївський веслувальник Володимир КОВРИГА двічі увійшов в топ-5 (4-е місце – в «двійці, 22,6 км», 5-е місце – в «одиночці» серед молоді 19 км).