Веслувальники Миколаївської області завоювали 3 медалі в особистому чемпіонаті України, який проходив в Умані з 3 по 6 вересня (на фото: Перший зліва - Володимир КОВРИГА - бронзовий призер чемпіонату України).

ПІДСУМКИ

В активі веслувальників збірної Миколаївської області 3 бронзові медалі: дві - у 22-річного Дмитра ДЕРЕВІНСЬКОГО із Первомайську (ЦОП, ШВСМ м.Миколаєва, тренери – Лариса НІКОЛАЄВА, Василь ЛУЦЕНКО), одна – у 20-річного Володимира КОВРИГИ з Миколаєва (ЦОП, КДЮСШ «Атлант», тренери – Ольга ЦОМПЕЛЬ, Вадим ЛАВРИНЕЦЬ, Віктор АНДРЄЄВ).

Відзначимо, що для обох спортсменів це перші медалі на особистих чемпіонатах України.

UkrChamp 03

UkrChamp 03

Каноїст із Первомайська Дмитро ДЕРЕВІНСЬКИЙ (другий справа) - бронзовий призер чемпіонату України в каное-четвірці (200 і 500 м)

Нагадаємо, що на чемпіонаті України серед юніорів і молоді, який йому передував, збірна Миколаївської області завоювала 26 медалей (9 золотих, 10 срібних і 7 бронзових) і посіла 5-е місце в загальнокомандному заліку чемпіонату України, набравши 1361 очко.

Відзначимо, що Дмитро ДЕРЕВІНСЬКИЙ на молодіжному чемпіонаті України завоював 3 медалі (1 золоту і 2 срібні).

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Рахунок медалям відкрив Володимир КОВРИГА, який з Ігорем Новаком з Полтавщини фінішував третім у змаганнях «каное-двійок» на дистанції 1000 м (3.46,79), випередивши на 0,7 секунди досвідчений екіпаж Андрій Шкарнега (Рівненська)/ Сергій Нагорний (Львівська). Переможцем став волинський екіпаж Юрій Вандюк/ Олександр Яцюк (3.42,25), срібло завоювали Віктор Свиридюк (Волинська)/ Едуард Шеметило (Полтавська) - 3.45,12.

Дмитро ДЕРЕВІНСЬКИЙ обидві свої медалі завоював в «каное-четвірці» з Марьяном Рекою, Ярославом Скрипником (обидва – Львівська) і Станіславом Ляховським (Вінницька) – на дистанціях 200 і 500 м. Цікаво, на 500-метрівці вони лише на 0,13 секунди випередили екіпаж, в який увійшли три заслужених майстра спорту України – Віталій Вергелес, Тарас Міщук і Андрій Рибачок – 1.45,57 проти 1.45,70.

ЗА ЧЕСТЬ МИКОЛАЇВЩИНИ

Серед інших результатів спортсменів Миколаївщини відзначимо виходи у фінал в змаганнях в одиночках. Двічі це вдалося 19-річному байдарочнику Олександру ГАРЦЕВУ (К1-500, 23 учасники, 8-е місце, 1.44,49; К1-200, 28 учасників, 5-е місце, 37,23), двічі - Дмитру ДЕРЕВІНСЬКОМУ (С1-500, 22 учасники, 5-е місце, 1.53,50; С1-200, 21 учасник, 6-е місце, 42,65).

Нагадаємо, що на молодіжному чемпіонату України Олександр завоював три медалі, причому всі в одиночці (срібло – 500 м, дві бронзи – 200 і 1000 м).

Всього у змаганнях брали участь 18 спортсменів Миколаївської області.